Taşucu Özel Yat Kiralama

Taşucu özel Yat Kiralama
Mersin* Silifke *  Taşucu * Tisan’da özel yat gezisi:
Mersin silifke Taşucu’nda arkadaşlarınızla veya ailenizle zaman geçirmek istiyorsanız, Sizin için Caretta Voyage Turizm olarak en güzel organizasyonu yapabilir ve size özel yat kiralayabiliriz.
Caretta Voyage Olarak önerdiğimiz Yatların bir kaptanı ve mürettebatı vardır. Dilerseniz Kendi yiyecek içeceğinizi getirebilir ve bunların hazırlanması servis edilmesi Yat personelimiz tarafından yapılır. Veya sizin için en uygun menülerle sizlere öğle yemeği servis ederiz. Size önerdiğimiz yatlar 12 metreden 30 metreye kadar çok konforlu ve ferah güzel bir tekne; 12 ila 150 kişi kapasitelidirler. Teknelerimiz konforlu ferah ve Akdeniz’e hayran kalmak için en ideal yatlardır.

Kaptan ve mürettebatlı yatlarımızda, geniş ön güneşlenme alanları, ev tipi wc, duş, yüzme platformu, arka rahat oturma alanları ve ses sistemi, mevcuttur, Aynı zamanda Mutfak mevcut olup yatta Kahvaltı /  öğle / akşam yemeği imkânları da mevcuttur.

Özel Kiralık yatlarımız Taşucu limanı ve Boğsak Koylarından hareket eder ve dilerseniz kiralama zamanına  göre Barbaros koyu, Dana Adası Eğribük ve Tisan koylarında demirler.
Bu yatlarımız evlilik teklifleri, düğün, doğum günü partisi, kurumsal etkinlik, Akdeniz gezi turu, günbatımı gezisi, Adalar’a günlük gezi, yüzme gezisi veya olta balık avı turları için mükemmeldir.

En çok tercih edilen özel yat Turumuz Transferi Öğle Yemekli Yüzme Turudur.Bu turumuz Size Özel Adana * Mersin * erdemli ve diğer çevre ilçelerden otellerden yazlıklarınızda özel lüks klimalı araçlarımızla transfer ederek; Taşucu yat limanı veya Boğsak koyundan Turumuz genellikle sabah 10 da başlar ve 17:00 de döneriz. Taşucu Özel yat turu, Taşucu özel yat kiralama Silifke Taşucu ve Akdeniz’in en güzel koylarını ve adalarını keşfederek keyifli bir gün geçirmek için en ideal bir tur bir rotadır. Bu özel Taşucu Tisan Turunda Barbaros koyu, dana adası, boğsak koyu, tisan adası gibi en bakir en güzel adaları ve koyları görecek ve turkuaz mavi tertemiz denizlerde yüzeceksiniz.

Sizin için hayal ettiğiniz turu organize etmek ve  Akdeniz’in muhteşem bakir koylarında ve Adalarda unutulmaz güzel bir gün geçirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bilgi ve Rezervasyon: +90 324 741 40 50 * +90 535 465 55 23
carettavoyage@gmail.com * info@caretta-turizm.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir