taşucu tekne kiralama

Taşucu Tekne Kiralama

Caretta özel Tekne kiralama sayesinde artık istediğiniz her limanda sizin de tekneınız olabilir. İster iki kişi isterseniz kalabalık arkadaş gruplarınız ile tekneta seyre çıkabilir ve hatta konaklayabilirsiniz. Kiralık teknelarımız Mersin marina, erdemli Kızkalesi, Silifke Taşucu, Silifke narlıkuyu, Silifke Boğsak sularında istediğiniz her yerden çıkış yaparak ve demir atarak denizin keyfini çıkarabilirsiniz. İsterseniz birkaç saat isterseniz birkaç gün. Kısaca kiralık teknelar istediğiniz her zaman sizin emrinizde olacaktır. Tekne kiralama ücretleri ise istediğiniz tekneın özelliklerine ve kişi sayısına göre değişkenlik gösterebilir.
Taşucu Özel Tekne Turu
Kiralık teknelar bizce rahat edebileceğiniz en doğru yer olacak. Özelikle gözlerden uzak bir seyir yaşamak istiyorsanız ve gözlerden uzak denize girmek istiyorsanız tekne kiralama tercihlerini kullanabilirsiniz. Gelecek olan bir misafirinize en güzel şekilde Mersin – Erdemli Kızkalesi * Silifke Taşucu, boğsak ve narlıkuyu ’yu gezdirebilir ya da özel bir gününüzü teknede kutlayabilirsiniz.

Tekne fitekneları kiralama türüne göre günlük, saatlik, konaklamalı kiralama seçenekleri sunuluyor. Teknelarımızın belirli yolcu kapasitelerini aşmamak şartıyla kişi sayınız kaç olursa olsun, Saatlik veya günlük kiralama ücreti ödenir. Tekne kiralama saatleri ise istenilen saat aralığında kiralama yapılabilir. Kiralama süreniz boyunca gezi yapmakta. Günlük turlarda teknelarımız önceden belirlenen koylarda demirler. Demirlenen koylarda teknelarımız karaya yanaşmaz.

Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize her kişi sayısına uygun kiralık teknelarımız ’da çok çeşitli sayıda organizasyon düzenleyebilecek imkânlara sahibiz. En çok tercih edilen tekne organizasyonları; Günübirlik tekne turları, Olta balık avı turları, Tekneta doğum günü, evlilik teklifi ve yıl dönümü kutlamaları, mehtap gezileri, tekneta kahvaltı, bekarlığa veda partisi, tekneta mezuniyet gibi.. Özel günlerde tüm etkinliklerinizi teknelarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Kutlamalarda kullanabileceğiniz, özel süslemeler gibi ekstra hizmetler seçebilirsiniz. Çiftlere özel romantik masa süslemeleri Organizasyon saatleri öncesi teknelar bağlı oldukları limanda süslenebilir.

Her bütçeye uygun kiralık tekne fitekneları sayesinde en düşük maliyetle keyifli zaman geçireceğiniz güzel bir gün yaşayacaksınız. Ekonomik sınıf teknelarımızın fiteknelarını 2020 yılında herkes denize açılabilsin diye Çok özel misafirlere mega teknelarımızda lüksü ve konforu aynı anda yaşatıyoruz. Her bütçeye uygun kiralık tekne fitekneları tercih edilen tekne modeli ve kiralama süresine göre değişir. En ideal tekne kiralama süresi 4 veya  6 veya 8 saat veya konaklamalıdır.

taşucu tekne kiralama,

taşucu özel tekne kiralama,

taşucu özel tekne turu,

taşucu özel tekne gezisi,

taşucu özel tekne organizasyonu,

taşucu özel mavi turları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir