boğsak tekne turu 2021

boğsak tekne turu 2021

Caretta Voyage Turizm Olarak;  Taşucu Yat Limanından Her gün Kalkışlı Boğsak Koyu, Dana Adası, Tisan Koyu Ve Barbaros Koyu Günübirlik Yemekli Ve Yemeksiz Yat Turları Organize Etmekteyiz. Caretta Voyage Turizm Olarak Gezi Düzenlediğimiz Koylar Ve Adalar, Keşfedilmemiş Doğal Güzellikler Bakımından Zengin Olup Doğu Akdeniz’in En Güzel Koylarına Ve En Büyük Adalarına Görülmesi Gereken Gerçek Doğal Güzelliklerdir.

Taşucu yat turları

Caretta Voyage Turizm Olarak Portföyümüzde 12 Kişi Yolcu Kapasitesinden 150 Yolcu Kapasitene Kadar 12 Metreden 32 Metreye Kadar Değişik Ebat Ve Kapasitelerde Yatlar Mevcuttur. Portföyümüzdeki Tüm Yatlarımız Turizm Bakanlığı Tarafından Belgelidir. Yatlarımız Bölgenin En Büyük Ve Yeni Yatları Olmakla Beraber Tamamen Profesyonel Şekilde Sizlerin Konforu Düşünülerek Tasarlanmıştır. Yatlarımızda Güneşlenme Alanları, Duş, Wc, Soyunma Kabinleri Ve Barlar Mevcuttur.

Silifke * Taşucu * Tisan Yat Turları

Taşucu Yat Limanından; Şirketimiz Aracılığı İle Rezervasyon Yaparak Her Gün Hareket Bir Yat İle Münferiden Herhangi Bir Yat Turumuza Katılabilir Veya Portföyümüzdeki Herhangi Bir Yatı Kendinize Özel Kiralayarak Aileniz Arkadaşlarınız Ve Sevdikleriniz İle Unutulmaz Bir Gün Geçirebilirsiniz…

Standart Yat Turu Programı:

Saat: 10:00 Taşucu Liman’ından Hareket

* Barbaros Koyu

* Dana Adası

* Tisan Yarımadası

* Boğsak Koyu

* 17:45 Taşucu Limanına Dönüş

– Öğle Yemeği ( Extra ) – Tavuk Veya Köfte, Makarna Ve Salata

Otellerden Yazlıklardan Adana Taşucu Arasındaki Herhangi Noktadan Gidiş Dönüş Lüks Klimalı Son Model Araçlarla Transfer Servis Hizmeti.

– Tüm Sıcak Soğuk Alkolsüz *  Alkollü İçecekler Yatlar Büfesinde Mevcut Olup Ekstra Ücrete Tabidir.

Ulaşım Transfer Hizmetimiz Saatleri:

Servis Transfer Araçlarımız son model lüks ve klimalıdır.

* Adana Duygu Cafe veya istasyon Meydanından sabah saat 07.00

* Tarsus klopatra kapısı veya Nusret mayın Gemisi saat 07.40

* Mersin Merkezden saat 08:00   Erdemli den 08:50

* Kızkalesi den 09.20 * Susanoğlu (Atakent) Saat 09.30 Başlıca Servis Hareket Noktalarımız Adana * Tarsus * Mersin * Mezitli * Tece * Çeşmeli * Karğıpınarı * Tömük * Arpaç * Erdemli * limonlu * Ayaş * Kızkalesi * Narlıkuyu *  Susanoğlu ve Kapızlı

Adana Taşucu arasında ana arterlerden ve yazlıklardan rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz yer ve belirlenen saatte sizleri servis araçlarımız ile alıyor aksam tur sonunda sizi aldığımız noktaya geri bırakıyoruz.( Yani hizmetlerimiz arasında evinizden otelinizden yazlığınızdan tekneye getiriyoruz ve yine aynı şekilde tur sonunda sizleri evlerinize bırakıyoruz)

  • http://www.mersinadanatransfer.net

Transfer Hizmetlerimiz

Mersin Silifke Taşucu Tisan  Yat Turlarımızın İçeriği özetle;

“Muhteşem turumuz 10:00 gibi teknemizin Taşucu limanından kalkması ile başlar. Teknelerimizin gideceği ilk koy olan Boğsak koyu ve adasına doğru yol alırken tekne personelimiz sizlere adalar ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk Boğsak koyuna vardığımızda; doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. İlk molanın ardından doğu Akdeniz’in en büyük adası Dana Adasına çeşitli animasyonlar eşliğinde demirlenir  ve yüzme molası verilir. Deniz keyfinden sonra öğle yemeği molası Bu adadan sonra bir diğer koyumuz olan dünyanın 13. en güzel koyu ve adası olan Muhteşem güzellikteki Tisan adasına hareket edeceğiz. Akdeniz’in bu nadide koyunda Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek.. Bu muhteşem Koydan ayrılıp kara yolu olmayan Barbaros Koyuna geçip bir süre burada yüzme molası verdikten sonra Taşucu limanına doğru teknelerimiz yol almaya başlayacak 17:45 de teknelerimiz Taşucu’na geri dönüşle bu unutulmaz turumuz tamamlanacak.” Bu bahsetmiş olduğumuz rota Doğu Akdeniz’in en güzel en güvenli adaları & koyları olup tamamen bakirdir. Buraların tek sahibi olan yunusları ve caretta – carettaları ve deniz foklarını görme şansınız çok yüksektir bu rota üzerinde…..

Yat personellerimiz tarafından Silifke Taşucu Tisan tekne turlarımızda talep ettiğiniz takdirde rezervasyon sırasında belirtmek şartı ile doğum günü evlilik tanışma yıldönümleriniz büyük bir coşku ve heyecan içerisinde kutlanır.

Mersin den Silifke Taşucu Tekne Turumuz ya da Teknelerimiz ile alakalı her türlü bilgi, rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz. Geç olamadan Hemen Şimdi Arayın yerinizi ayırtmayı unutmayın

Bilgi Rezervasyon : +90 324 741 40 50 * 0535 465 55 23

carettavoyage@gmail.com * info@caretta-turizm.com

  • http://www.caretta-turizm.com

Barbaros Koyu – Eğribük

Silifke Taşucu Tisan’nın eşsiz adalarına ve koylarına aileniz veya arkadaş grubunuz veya münferiden tekne turu yapmak isteyen misafirlerimiz için en ideal bir tur seçeneği.

Caretta Voyage Turizm Akdeniz’in türkuaz mavi sularında ve doğal güzelliklerle kucaklaşan cennetten bir parça koyları ve adaları keşfetmeyi erişilmez bir hayal olmaktan çıkarıyor.

Profesyonel hizmet anlayışımızla, Animasyon, müzik aktivitelerimiz ile bu tur unutulmaz olacak. En keyif vereni civardaki bakir koyları, keşfedilmemiş adaları ve kıyı köylerini, Taşucu limanın dan kalkan günübirlik gezi tekneleriyle dolaşmaktır. Tatil geçirmek üzere denizi seçmenin pek çok nedeni vardır. Deniz zevkin ta kendisidir. Küçük Dalgaların, hafif esen yaz Melteminin, denizde gezmenin, mavi türkuaz denizde yüzmenin yarattığı iç rahatlığının birbirlerine karışımı bir başkadır; doğayla baş başa iletişim, arkadaşlarla bir arada olmak ve kişinin kendi deniz üstünde doruğa ulaşır.

Mersin den Silifke Taşucu Tekne Turumuz ya da Teknelerimiz ile alakalı her türlü bilgi, rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz. Geç olamadan Hemen Şimdi Arayın yerinizi ayırtmayı unutmayın

Bilgi Rezervasyon : +90 324 741 40 50 * 0535 465 55 23

carettavoyage@gmail.com * info@caretta-turizm.com

boğsak tekne turu 2021,

boğsak tekne turları 2021,

boğsak yat turu 2021,

boğsak yat turları 2021,

boğsak tekne gezisi 2021,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir