boğsak yat kiralama

Boğsak Özel Yat Kiralama

Caretta özel Yat kiralama sayesinde artık istediğiniz her limanda sizin de yatınız olabilir. İster iki kişi isterseniz kalabalık arkadaş gruplarınız ile yatta seyre çıkabilir ve hatta konaklayabilirsiniz. Kiralık yatlarımız Mersin marina, erdemli Kızkalesi, Silifke Taşucu, Silifke narlıkuyu, Silifke Boğsak sularında istediğiniz her yerden çıkış yaparak ve demir atarak denizin keyfini çıkarabilirsiniz. İsterseniz birkaç saat isterseniz birkaç gün. Kısaca kiralık yatlar istediğiniz her zaman sizin emrinizde olacaktır. Yat kiralama ücretleri ise istediğiniz yatın özelliklerine ve kişi sayısına göre değişkenlik gösterebilir.
Boğsak Özel Yat Turu
Kiralık yatlar bizce rahat edebileceğiniz en doğru yer olacak. Özelikle gözlerden uzak bir seyir yaşamak istiyorsanız ve gözlerden uzak denize girmek istiyorsanız tekne kiralama tercihlerini kullanabilirsiniz. Gelecek olan bir misafirinize en güzel şekilde Mersin – Erdemli Kızkalesi * Silifke Taşucu, boğsak ve narlıkuyu ’yu gezdirebilir ya da özel bir gününüzü teknede kutlayabilirsiniz.

Yat fiyatları kiralama türüne göre günlük, saatlik, konaklamalı kiralama seçenekleri sunuluyor. Yatlarımızın belirli yolcu kapasitelerini aşmamak şartıyla kişi sayınız kaç olursa olsun, Saatlik veya günlük kiralama ücreti ödenir. Yat kiralama saatleri ise istenilen saat aralığında kiralama yapılabilir. Kiralama süreniz boyunca gezi yapmakta. Günlük turlarda yatlarımız önceden belirlenen koylarda demirler. Demirlenen koylarda yatlarımız karaya yanaşmaz.

Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize her kişi sayısına uygun kiralık yatlarımız ’da çok çeşitli sayıda organizasyon düzenleyebilecek imkânlara sahibiz. En çok tercih edilen yat organizasyonları; Günübirlik yat turları, Olta balık avı turları, Yatta doğum günü, evlilik teklifi ve yıl dönümü kutlamaları, mehtap gezileri, bekarlığa veda partisi, yatta mezuniyet gibi.. Özel günlerde tüm etkinliklerinizi yatlarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Kutlamalarda kullanabileceğiniz, özel süslemeler gibi ekstra hizmetler seçebilirsiniz. Çiftlere özel romantik masa süslemeleri Organizasyon saatleri öncesi yatlar bağlı oldukları limanda süslenebilir.

Her bütçeye uygun kiralık yat fiyatları sayesinde en düşük maliyetle keyifli zaman geçireceğiniz güzel bir gün yaşayacaksınız. Ekonomik sınıf yatlarımızın fiyatlarını 2020 yılında herkes denize açılabilsin diye Çok özel misafirlere mega yatlarımızda lüksü ve konforu aynı anda yaşatıyoruz. Her bütçeye uygun kiralık yat fiyatları tercih edilen yat modeli ve kiralama süresine göre değişir. En ideal yat kiralama süresi 4 veya  6 veya 8 saat veya konaklamalıdır.

boğsak yat kiralama,

boğsak özel yat kiralama,

boğsak özel yat turu,

boğsak özel yat gezisi,

boğsak özel yat organizasyonu,

boğsak özel mavi turları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir