Mersin Özel Yat Kiralama

Mersin özel yat kiralama Mersin* Silifke *  Taşucu * Tisan, Kumkuyu, Narlıkuyu, Kızkalesi, Boğsak’dan çıkışlı özel yatlar kiralıyoruz.
Arkadaşlarınızla veya ailenizle zaman geçirmek istiyorsanız, Sizin için Caretta Voyage Turizm olarak en güzel organizasyonu yapabilir ve size özel yatlar kiralayabiliriz.


Caretta Voyage Turizm olarak önerdiğimiz yatların bir kaptanı ve mürettebatı vardır. Dilerseniz Kendi yiyecek içeceğinizi getirebilir ve bunların hazırlanması servis edilmesi yat personelimiz tarafından yapılır. Bazı yatlarda değişikli gösterir. Sorunuz. Veya sizin için en uygun menülerle sizlere öğle yemeği servis ederiz. Size önerdiğimiz yatlar 12 metreden 30 metreye kadar çok konforlu ve ferah güzel bir tekne; 8 * 10 * 12 * 35 * 60 * 74 * 110 * 129 ve en büyükleri 147 kişi kapasitelidirler. Teknelerimiz konforlu ferah ve Akdeniz’e hayran kalmak için en ideal yatlardır. Bazı yatlarımız konaklamalı, bazı yatlarımız olta balık avı turu için çok elverişli olup telefonla bilgi alabilirsiniz. Özel yat uzmanımız Aykut Uraslu +90 537 514 52 66 veya +90 324 741 40 50 nolu telefonlarımızdan daha detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz

Kaptan ve mürettebatlı yatlarımızda, geniş ön güneşlenme alanları, ev tipi wc, tatlı su ile duş imkanı , yüzme platformu, arka rahat oturma alanları, müzik sistemi ve buzdolabı mevcuttur aynı zamanda Mutfak mevcut olup yatta Kahvaltı /  öğle / akşam yemeği imkanları da mevcuttur.

Örnek olarak özel kiralık yatlarımız Taşucu limanı ve Boğsak Koylarından hareket eder ve dilerseniz kiralama zamanına  göre Barbaros koyu, Dana Adası , Eğribük koylarında demirler. Veya Kumkuyu çıkışlı turumuz Kızkalesi, Kızlar hamamı,Narlıkuyu Şeklindedir.
Bu yatlarımız evlilik teklifleri, düğün, doğum günü partisi, kurumsal etkinlik, Akdeniz gezi turu, gün batımı gezisi, Adalar’a günlük gezi, yüzme gezisi veya olta balık avı turları için mükemmeldir.

En çok tercih edilen özel yat turumuz transferli, öğle yemekli , yüzme turudur. Bu turumuz size özel Adana * Tarsus * Mersin * Erdemli ve diğer çevre ilçelerden otellerden yazdıklarınızdan özel lüks klimalı araçlarımızla transfer ederek; hareket saati genellikle sabah 10’da başlar ve 17’de döneriz. Akdeniz’in en güzel koylarını ve adalarını keşfederek keyifli bir gün geçirmek için en ideal rotadır. Bu özel yat turunda Akdeniz’in en bakir, en güzel adaları ve koyları görecek ve turkuaz mavi tertemiz denizlerde yüzeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir