Taşucu Tekne Turları 2020

Taşucu Tekne Turları 2020

Caretta yatçılık olarak en iyi teknik donanımına, en yeni ve en çok yolcu kapasitelerine sahip 3 katlı teknelerimizle en iyisini yapma ve hizmet anlayışı içerisinde hizmet vermekteyiz. Silifke Taşucu’nda yapabileceğiniz en iyi ve tek aktivite ile Taşucu Tisan günübirlik tekne turlarına katılmak. Tekne Turumuz Taşucu * Taşucu * Boğsak Köyü * Dana Adası * Tisan’ı keşfetmenin Tek yoludur. Caretta Günlük Gezi Teknelerimiz Taşucu’nun essiz adalarını ve muhteşem koylarını gezeceğiniz, eğlencenin ve huzurun keyfini birlikte çıkaracağınız, enfes yemekli, unutulmaz bir tekne gezisinin adresi. Profesyonel hizmet anlayışımızla, Animasyon, müzik aktivitelerimiz ile bu tur unutulmaz olacak. En keyif vereni civardaki bakir koyları, keşfedilmemiş adaları ve kıyı köylerini, Taşucu limanından limanın dan kalkan günübirlik gezi tekneleriyle dolaşmaktır. Tatil geçirmek üzere denizi seçmenin pek çok nedeni vardır. Deniz zevkin ta kendisidir. Küçük Dalgaların, hafif esen yaz Melteminin, denizde gezmenin, mavi türkuaz denizde yüzmenin yarattığı iç rahatlığının birbirlerine karışımı bir başkadır; doğayla baş başa iletişim, arkadaşlarla bir arada olmak ve kişinin kendi deniz üstünde doruğa ulaşır.

Mersin den Silifke Taşucu Tisan  tekne Turu İçeriği özetle;

“Muhteşem turumuz 10:00 gibi teknemizin Taşucu limanından kalkması ile başlar. Teknelerimizin gideceği ilk koy olan Boğsak koyu ve adasına doğru yol alırken tekne personelimiz sizlere adalar ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk Boğsak koyuna vardığımızda; doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. İlk molanın ardından doğu Akdeniz’in en büyük adasına çeşitli animasyonlar eşliğinde demirlenir ve yüzme molası verilir. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak; tavuk veya köfte , Salata, Patates ve Makarnadan oluşan menümüz ile yemek ziyafeti çekeceksiniz Bu sırada Teknelerimizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Animatör eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer koyumuz olan dünyanın 13. en güzel koyu ve adası olan Muhteşem güzellikteki Taşucu koyuna hareket edeceğiz. Akdeniz’in bu nadide koyunda Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek.. Bu muhteşem Koydan ayrılıp kara yolu olmayan Barbaros Koyuna geçip bir süre burada yüzme molası verdikten sonra Taşucu limanına doğru teknelerimiz yol almaya başlayacak Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız sonra 18:00de teknelerimiz Taşucu’na geri dönüşle bu unutulmaz turumuz tamamlanacak.” Bu bahsetmiş olduğumuz rota Doğu Akdeniz’in en güzel en güvenli adaları & koyları olup tamamen bakirdir. Buraların tek sahibi olan yunusları ve caretta – carettaları ve deniz foklarını görme şansınız çok yüksektir bu rota üzerinde…..

Mersin den Silifke Taşucu Tekne Turumuz ya da Teknelerimiz ile alakalı her türlü bilgi, rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz. Geç olamadan Hemen Şimdi Arayın yerinizi ayırtmayı unutmayın

Bütün sıcak & soğuk ve alkollü & alkolsüz içecekler teknelerimiz barında mevcut olup makul ücret karşılığında temin edebilirsiniz. Turlarımızda öğle yemeği meyve ikramı 4 yerde yüzme molası, Gün boyu müzik Eğlence, animasyonlar, yarışmalar, davul ve köpük showlar eşliğinde unutulmaz bir gün dahildir… Öğle yemeğin de Tavuk veya köfte, Makarna, Patates ve salata. Dönüşte ise Mevsim Meyvesi ikramı da fiyata dahil olan hizmetlerimizdendir.

Caretta Tekne personellerimiz tarafından Silifke Taşucu Tisan tekne turlarımızda talep ettiğiniz takdirde rezervasyon sırasında belirtmek şartı ile doğum günü evlilik tanışma yıldönümleriniz büyük bir coşku ve heyecan içerisinde kutlanır

Fiyata dâhil olan hizmetlerimiz arasında sizi bulunduğunuz şehirden yâda yazlığınızdan lüks klimalı servisler  ile gidiş dönüş ulaşımınız sağlanır. Servis Araçlarımız son model , hepsi lüks ve klimalı olup Adana dan sabah 07:00 da * Tarsus dan 07:40 * Mersin den 08:00 * Erdemli den 08:50 * Kızkalesi den 09.20 * Susanoğlu (Atakent) den  09.30 saatlerinde hareket etmektedir. Adana Taşucu arasında ana arterlerden ve yazlıklardan rezervasyon sırasında belirtmiş olduğumuz yer ve saatte sizleri servis araçlarımız alıyor aksam tur sonunda sizi aldığımız yere geri bırakıyoruz.( Yani hizmetlerimiz arasında evinizden otelinizden yazlığınızdan tekneye getiriyoruz ve yine aynı şekilde tur sonunda sizleri evlerinize bırakıyoruz)

 
Kısaca Özetle FİYATA DAHİL OLANLAR

 Öğle yemeği; tavuk veya köfte , Makarna, Patates cipsi ve salata

Mevsim Meyvesi
Gün boyu müzik Eğlence, animasyonlar, yarışmalar, davul ve köpük showlar eşliğinde unutulmaz bir gün ve eğlence
4 yerde yüzme molası, Boğsak koyu, Dana adası, Taşucu yarım adası ve Barbaros koyları ve adaları (Doğu Akdeniz’in en güzel, güvenli ve bakir adaları ve koyları)
Son model lüks klimalı servis araçlarımızla gidiş dönüş ulaşımınız imkanı

Adana * Tarsus * Mersin * Çeşmeli * Tömük * Arpaç * Erdemli * Kızkalesi * Susanoğlu ve Kapızlı dan Fiyata dâhil olan hizmetlerimiz arasında sizi bulunduğunuz şehirden yâda yazlığınızdan lüks klimalı servisler gidiş dönüş ulaşımınız sağlanır.

Silifke Taşucu Tisan’nın eşsiz adalarına ve koylarına aileniz veya arkadaş grubunuz veya münferiden tekne turu yapmak isteyen misafirlerimiz için en ideal bir tur seçeneği.

Caretta yatçılık Akdeniz’in türkuaz mavi sularında ve doğal güzelliklerle kucaklaşan cennetten bir parça koyları ve adaları keşfetmeyi erişilmez bir hayal olmaktan çıkarıyor.

taşucu tekne turları 2020,

Taşucu tekne turu 2020,

taşucu tekne gezisi 2020,

taşucu tekne gezileri 2020,

taşucu tekne kiralama 2020,

taşucu özel tekne turu 2020,

taşucu özel tekne kiralama 2020,

taşucu tekne servisleri 2020,

taşucu boat Tours 2020,

taşucu yacht Tours 2020,,

taşucu mavi turu,

taşucu mavi yolculuk,

taşucu blue voyage,

taşucu yacht charter,

taşucu yat transfer,

taşucu yat servisleri

taşucu yat turları 2020,taşucu tekne turları 2020

Taşucu erdemli taşucu boğsak silifke narlıkuyu Kızkalesi susanoglu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir